IN
IN


Edyta Dedek

Dyrektor Zarządzająca sieci salonów Amari Spa.

„Otworzyć drzwi do świata, w którym jednocześnie zadbamy o dobrostan i zdrowie Waszego ciała oraz o równowagę i harmonię duszy i umysłu.”

Tak mówi o swojej misji w Amari Spa Edyta Dedek – Dyrektor Zarządzająca sieci salonów Amari Spa.

”Zdrowe, zadbane ciało i szczęśliwa dusza to podstawowy warunek, aby się cieszyć życiem w byciu tu i teraz. Oczyszczone i zrelaksowane ciało, pozostające w harmonii z uzdrowioną duszą, to najwspanialszy prezent, jaki można sobie podarować.” – to recepta na szczęśliwe życie według Edyty Dedek. Dlatego też odnalazła swoje miejsce zawodowe w Amari Spa, które pomaga swoim Klientom we wdrażaniu tej zasady w Ich życie.

Edyta Dedek – Dyrektor Zarządzająca Siecią Salonów Masażu Tajskiego Amari Spa

Wykształcenie

Z wykształcenia ekonomistka i psycholożka. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii i zarządzania oraz  psychologii klinicznej i zdrowia.  Jest certyfikowanym coachem i mentorem kryzysowym, terapeutką EMDR i RTZ.  Absolwentka SGH na kierunku Public Relations i MBA ze specjalizacją ochrony zdrowia.

Doświadczenie zawodowe

Od początku ścieżki zawodowej związana z branżą Beauty, zdrowiem psychofizycznym, mediami, zarządzaniem, komunikacją i obszarem PR.

Odpowiedzialna za tworzenie i tożsamość marek (Menager w Grupie ZPR Media SA), współtwórca i dyrektor największego festiwalu jazzowego w Trójmieście, wiele lat zaangażowana zawodowo w działania Hospicjum Dziecięcego. Pomysłodawca i twórca kampanii wizerunkowych, rebrandingowych oraz prelegent na kongresach i sympozjach dedykowanych przed wszystkim kobietom i specjalistom w obszarze zarządzania, umiejętności miękkich i działań PR.

Pomysłodawca marki i dyrektor zarządzający największej kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na Podkarpaciu.

Obecnie dyrektor zarządzający w Amari Spa, gdzie miłość do masaży, poczucie, że sprawne i zadbane ciało buduje mocne poczucie własnej wartości i daje subiektywnie odczuwalne szczęście. To tutaj odnalazła swoje miejsce w życiowym kole zawodowym.

Pasje

Pasjonuje się holistyczną pracą nad zdrowiem poprzez zagłębianie się  w obszary: praktycznej duchowości, tematyki rozwoju osobistego, profilaktyki stresu, głębokiej relaksacji  przez dźwięk, estetykę zewnętrzną i oddech, sesji medytacyjnych z przestrzennej uwagi, kryia yogi i praktyki pranayamy.

Zwolenniczka odkrywania i wzmacniania ludzkiego potencjału poprzez pracę z ciałem w zakresie ruchu, systematycznych tajskich masaży i rozwijania energii witalnej i mentalnej.

Empatia i wykształcenie na kierunku psychologii zrodziło poczucie misji i odpowiedzialności za kompleksową opiekę i dostarczanie najwyższej jakości masaży dla klientów, którzy szukają miejsca, gdzie poczucie estetyki, dbałość o każdy szczegół, profesjonalizm, holistyka lud bezpieczeństwo i współpraca z najlepszymi masażystami z Tajlandii to esencja działalności.

Prywatnie

Teatromanka, lubiąca sport i tajską pielęgnacje ciała i ceremonie masażowe. Mistrz logistyczny, fanka dobrego kina i spontanicznie zaplanowanych podróży, miłośniczka nowych technologii, skutecznych rozwiązań i niespiesznego smakowania chwili. Ceniąca łagodną uważność i życzliwy stosunek do świata innych ludzi, zwierząt i roślin.

Komfort i najwyższa jakość masaży klientów Amari jest jest pasją i zawodowym celem.

LECZYMY DOTYKIEM ORIENTU


We heal with the touch of Orient