IN
IN

Szanowni Państwo,

Salony Masażu Tajskiego AmariSpa oferują specjalną ofertę, dedykowaną dla Firm poszukujących rozwiązań w zakresie wyróżnienia i obdarowania wyjątkowym podarunkiem swoich Pracowników oraz Kontrahentów biznesowych

Bony Podarunkowe/Vouchery SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent nagradzania i motywowania zarówno pracownikówjak i odbiorców produktów i usług. Oferowane przez nas Bony Podarunkowe AmariSPA wykorzystywane są m.in. jako:

 • element wsparcia sprzedaży w promocyjnych kampaniach sprzedażowych (bonus / prezent dodawany do zakupionego produktu),
 • nagrody i prezenty w punktowych programach lojalnościowych,
 • nagrody i prezenty dla pracowników i kontrahentów za doskonałe wyniki sprzedażowe,
 • firmowe prezenty okolicznościowe i nagrody w konkursach,
 • podarunkowe bony świąteczne dla pracowników (pozapłacowe elementy wynagradzania finansowane z zakładowych funduszy socjalnych).

Pakiet Silver

przy zakupie bonów podarunkowych w kwocie od 1500 zł do 3000 zł, oferujemy:

 • rabat 5%
 • dodatek wzbogacający masaż tj. zdrowotne woreczki ziołowe / gorące kamienie do masażu
 • wydłużony termin ważności korzystania z bonu do 4 miesięcy

Pakiet Gold

przy zakupie bonów podarunkowych w kwocie od 3000 zł do 5000 zł, oferujemy:

 • rabat 10%
 • dodatek wzbogacający masaż tj. zdrowotne woreczki ziołowe / gorące kamienie do masażu / serum do ciała z bio-kofeiną i guaraną
 • ekskluzywne mydełko zapachowe z firmowym logotypem Amari
 • możliwość personalizacji (logo firmy na bonie podarunkowym)
 • wydłużony termin ważności korzystania z bonu do 6 miesięcy od daty zakupu
 

Pakiet Platinium

przy zakupie bonów podarunkowych na kwotę powyżej 5000 zł, oferujemy:

 • rabat 15%
 • dodatek wzbogacający masaż tj. zdrowotne woreczki ziołowe / gorące kamienie do masażu / serum do ciała z bio-kofeiną i guaraną / serum do twarzy z koloidalnym złotem
 • ekskluzywne mydełko zapachowe z firmowym logotypem Amari
 • możliwość personalizacji (logo firmy na bonie podarunkowym)
 • wydłużony termin ważności korzystania z bonu do 12 miesięcy od daty zakupu

Sieć najbardziej polecanych Salonów Masażu Tajskiego

Dbamy o naszych klientów ponad 4 lata.

W ciągu tego czasu pomogliśmy ponad 30 000 osobom wyciszyć się, zrelaksować, a nawet wyeliminować długotrwały, męczący ból.

Najwybitniejsi masażyści z Tajlandii

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności. Wybrani na drodze licznych castingów, charakteryzują się wyjątkową energią, zdecydowaniem, siłą i ogromnym doświadczeniem. Każdy z nich ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie


Najwyższy standard usług

Gwarantujemy najwyższy standard usług w każdej naszej placówce. Inspirujemy się salonami działającymi w Tajlandii i do naszych zabiegów wykorzystujemy oryginalne, naturalne Tajskie kosmetyki.


Tajskie wieczory firmowe

Odpowiednia ilość stanowisk masażu i Terapeutów sprawia, iż możemy przygotować dla Państwa ofertę specjalnych tajskich wieczorów firmowych z wyłączeniem lokalu tylko dla gości Państwa Firmy. Wieczór tajski uwzględnia dowolnie skomponowane masaże lub zabiegi oraz wyjątkową kolację tajską

Uczestnikom wieczoru zapewniamy wyjątkowy klimat.


NASZE SALONY

AMARI Warszawa Gocław
ul. Bora Komorowskiego 56C/U15
03-982 Warszawa
tel. +48 665 420 625


AMARI Warszawa Promenada
ul. Ostrobramska 75C
04-175 Warszawa
tel. +48 512 729 999


AMARI Warszawa Józefów
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 98a
05-420 Józefów
tel. +48 780 107 106


AMARI Częstochowa
42-200 Częstochowa
tel. +48 516 969 867


AMARI Opole
ul. Powstańców Śląskich 28
45-086 Opole
tel. +48 508 919 999


AMARI Katowice
ul. Astrów 1040-0
45 Katowice
tel. +48 512 738 639


AMARI Rzeszów
ul. Wita Stwosza 52
35-113 Rzeszów
tel. +48 512 739 999

ZAKUP PAKIETÓW FIRMOWYCH - KONTAKT:

Iwona Pałka - Manager AMARI SPA
mail: i.palka@amarispa.pl
tel: +48 504 434 720Masażyści

Waranya

doświadczona masażystka, dzieląca się swoją wiedzą z innymi od 16 lat


Z ponad 60 osób, które przeegzaminowaliśmy, w Tajlandii dostrzegliśmy ogromny talent - dyplomowana nauczycielka tajskiego masażu z ponad 16 letnim doświadczeniem i rekordem wyszkolonych ponad 300 renomowanych masażystów, którzy do chwili obecnej pracują w najbardziej znanych i ekskluzywnych salonach SPA na całym świecie.

Egzotyczna dla niej Polska skusiła ją tak jak nas kiedyś Tajlandia i teraz jest z nami żeby dzielić się swoją olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Perfekcyjna masażystka specjalizuje się w masażach leczniczych. Waranya używa wielu metod masażu, specjalizuje się jednak w starodawnej metodzie klasycznego tajskiego masażu „nuat phaen boran”. Jak sama twierdzi organizm to wiele połączonych ze sobą naczyń, które Ona po prostu otwiera, czyści i udrażnia - dbając o układ limfatyczny całego organizmu. Dla niej masaże to misja - swoimi dłońmi leczy każdą dolegliwość. Poprzez posiadaną wiedzę pomogła wielu osobom w ciężkich schorzeniach, natomiast zestresowanych zrelaksowała na tyle, by pomóc im uniknąć wielu chorób na przyszłość.

Waranya nie tylko leczy, ale świetnie potrafi również wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego.

Dla nas jest to ogromny zaszczyt i wyróżnienie móc gościć tak wybitną i wykwalifikowaną masażystkę, biorąc pod uwagę jej profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby, gwarantujemy satysfakcję i przede wszystkim efektywność.

Wanna

dyplomowana masażystka z ośmioletnim doświadczeniem


Jest absolwentką szkoły Thai Traditional Medical Services Society. Wanna jest miłą, skromną kobietą, niech Państwa jednak nie zmyli jej niewielki wzrost, posiada olbrzymią siłę w rękach.

Jak sama twierdzi zajęło jej wiele lat ciężkiej pracy zanim nauczyła się skupiać energię w rękach, a następnie przekazywać ją w czasie masażu, utrzymuje, że poza masażem potrafi wyczuć nie tylko zaburzenia w fizjologii ciała, ale także w energii która krąży w każdym z nas. Bada naturalny jej przepływy i stymuluje kanały jej przepływu, udrażniając i poprawiając te miejsca, które wymagają wsparcia. Nie dziwi zatem fakt, że Wanna specjalizuje się przede wszystkim w masażach leczniczych, a jej wizytówką jest masaż wykonywany z użyciem łokci oraz rąk, dzięki któremu jest w stanie wejść bardzo głęboko w mięśnie ciała oraz elektromagnetyzm ciała i pomoc w wielu dolegliwościach. Wanna dokładnie bada ciało każdego pacjenta tak żeby wykryć gdzie tkwi problem i uzdrowić masowane miejsca.

Jest także świetna w zabiegach na twarz.

Korzystając z zabiegu Wanny można błogo się zrelaksować, odpłynąć i zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach. Po każdym wykonanym zabiegu u Wanny gwarantujemy ogromny przypływ energii i chęci do życia.

Zapoznaj Wannę, poczuj jej silne ręce, potężny przepływ energii, obudź w sobie chęć do życia...... nie zwlekaj ....... to Twój czas.

Som

dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem


Som podobnie jak Wanna ukończyła szkołę Thai Traditional Medical Services Society. Som ukończyła tą znakomitą szkołę jedynie dla formalnego potwierdzenia jej naturalnych i wrodzonych zdolności.

Som bowiem pochodzi z rodziny, w której od wielu pokoleń większość członków rodziny żyje z masażu, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie potomkom posiadającym ku temu naturalne zdolności. Som zna się doskonale na masażach leczniczych jak i relaksacyjnych. Posiada ogromną wiedzę w zakresie wykonywanych zabiegów i podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Som z łatwością wyczuje w jakich częściach ciała mamy problem i pomoże pozbyć się dokuczliwego bólu i przywróci energię i harmonię zmęczonemu ciału. Masaż relaksacyjny w jej wykonaniu jest fantastyczny i sprawi, ze zapomnimy o wszelkich stresach, dolegliwościach, napięciach i oddamy się pełnej relaksacji.

Som - użytkująca wiedzę przekazywaną jej z pokolenia na pokolenie, jeżeli chcesz sprawdzić jak w Tajlandii masowano, leczono i leczy się od setek lat poznaj Som - a przekonasz się, że nie wiesz czemu Som skupi się szczególnie w masażu na miejscach, które uleczą ciało i wyeliminują ból. UWAGA - możesz zdziwić się ze prawdziwa przyczyna bólu tkwi w innym miejscu niż miejsce które boli !!!

Om

dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem


Om w tym samym roku co Mek skończyła prestiżową szkole tajskiego masażu Thai Traditional Medical Services Society. Odebrała także dyplom z wyróżnieniem. Om od razu po zdobyciu wyksztalcenia polecona jako jedna z najlepszych absolwentek zaczęła praktyki w najlepszych salonach SPA w Bangkoku pod okiem znakomitych Mistrzów tajskiego masażu.

Można powiedzieć, ze przez co najmniej kilka lat „nosiła teczkę” za Mistrzami w pokorze przyjmując ich krytyczne uwagi i utyskiwania. W efekcie, po paru latach ciężkiej pracy „przeszła na swoje” i zaczęła masować samodzielnie w najlepszych salonach masażu w Tajlandii. Obecnie do Polski przebyła bezpośrednio z Brunei, gdzie masowała przedstawicieli najwyższej klasy polityczno-finansowej tego Państwa. Szukając nowych wyzwań za namowa Meka przyjechała z nim do Polski do naszych salonów zachęcona kadrą która składa się z najlepszych talentów i Mistrzów masażu tajskiego z Tajlandii. Jest z nami w Polsce także ze względu na preferowany przez nas długotrwały sposób relacji z klientem, umożliwiający właściwe wdrożenie i nadzorowanie stosowanych przez masażystów terapii. Om jest doskonała zarówno w masażach leczniczych jak i relaksacyjnych. Potrafi jednocześnie zlokalizować i właściwie wymasować chore miejsce jak i wprowadzić w stan błogiego ukojenia w trakcie masażu. Om posiada także umiejętność doskonałego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na cale ciało w tym twarz. Skorzystajcie z masażu Om, serdecznie polecamy!

Mek

dyplomowany masażysta w wieloletnim doświadczeniem


Jest absolwentem jednej z najlepszych szkol tradycyjnego tajskiego masażu Thai Traditional Medical Services Society. Przedmiotową szkołę ukończył w 2012 roku z wyróżnieniem, a w pracy dyplomowej udowodnił że posiada kunszt wykonywania jednej z najcięższych technik tajskiego masażu tj sztuki masażu przy użyciu młotka i dłuta(hammer massage).

Jego umiejętności zaskoczyły egzaminatorów albowiem w.w. techniki masażu można się nauczyć jedynie w Świątyniach Buddyjskich. Mek na co dzień specjalizuje się w masażach leczniczych oraz masażach odchudzających. Jest silny, sprawny, zdeterminowany w osiągnieciu zamierzonego celu. Chwali się, największymi sukcesami w satysfakcji i wierności klientów. Do pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem, to dziwi wszystkich klientów biorąc pod uwagę wielką siłę i punktowość wykonywanego przez niego masażu.

Mek pomimo młodego wieku pracował już w najlepszych salonach Spa na świecie, a przybył do nas do Polski albowiem jak twierdzi „ma już dość ciągle przewijających się nowych klientów w ekskluzywnych hotelach, których nie jest w stanie uleczyć ze względu na krótkotrwałość ich pobytu”. Nasze salony SPA to gwarancja dla Meka stałych klientów, co pozwoli mu osiągnąć zamierzone efekty terapii. Jesteśmy przekonani, ze nasza obietnica dana Mekowi, ze będzie mogli się u nas zrealizować i w pełni wykorzystać swoje umiejętności się spełni albowiem salony AmariSpa odwiedzają w olbrzymiej większości świadomi klienci nastawieni na masaże lecznicze/sportowe oczekujący efektów po całej terapii a nie po jednorazowym spotkaniu. Zachęcamy do skorzystania z usług wschodzącej gwiazdy tajskiego masażu!

Wittaya

dyplomowany masażysta z doświadczeniem.


Ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu tajskiego w tym Thai Traditional Medical Services. Nasz mistrz masażu zdrowotnego. Jego 20-letnie doświadczenie pozwoli niezwykle celnie zlokalizować i usunąć przyczynę bólu.

Wittaya jest wszechstronnie uzdolnionym masażystą, natomiast specjalizuje się w masażach rehabilitacyjnych. Jego precyzyjne dłonie i oczy nie przegapią żadnej okazji do wymasowania najbardziej schowanych ucisków (napięć) w ciele. Sprawdzi dokładnie każdą część Twojego ciała i zaopiekuje się nim tak jak należy. Dopasowuje on masaż, indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. A ponieważ kocha to co robi, nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie masaży zdrowotnych.

Sprawdź i przekonaj się, że Wittaya to prawdziwy skarb w naszym żeńskim temie w Katowicach!

Suai

dyplomowana masażystka z doświadczeniem.


Masuje intensywnie, pełną dłonią i z zapałem. Suai bez wątpienia jest jedną z najlepszych masażystek na Śląsku. Specjalizuje się w masażu klasycznym oraz stóp, a masaż relaksacyjny wykonuje ze szczególną dbałością.

Delikatne, ciepłe dłonie i kobiecy wdzięk niech Cię nie zmylą. Suai jest doświadczoną masażystką, która wie co robi. Skończyła prestiżowe szkoły a jej 16 letnie doświadczenie sprawi że po masażu odczujesz zdecydowaną różnicę w lekkości swojego ciała! Klientki, które wychodzą z gabinetu Suai po masażu twarzy czy peelingu ciała, są zaskoczone jak wspaniale masuje Suai.

Ponad wszystko ceni sobie zadowolenie klienta, a praca jako masażystka sprawia jej wiele radości i satysfakcji. Przyjdź i przekonaj się jak cudne dłonie ma ta Pani ☺

Chanpen

dyplomowana masażystka z siedmioletnim doświadczeniem.


Specjalizująca się w masażach tajskich wykorzystujących starożytne elementy jogi, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, kształciła się w najlepszych szkołach masażu Tajlandii.

Perfekcyjnie ustala chore miejsca i przywraca je do zdrowia. Masaż w jej wykonaniu jest bardzo dynamiczny, mocny i przynosi doskonałe rezultaty. Masaże wykonuje z pełną pasją i oddaniem. Skupia się na kliencie w 100% tak, żeby każdy był w pełni zadowolony. Polecamy także serie masaży odchudzających w wykonaniu Chanpen, po których gwarantujemy rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie.

Poznaj Chanpen, a przekonasz się po rozmowie z innymi pacjentami, ze każdego z Was masuje inną techniką właściwą dla rodzaju bólu i schorzenia.

Wan

dyplomowana masażystka z doświadczeniem.


Ukończyła prestiżową szkołę The Union of Thai Traditional Medicine Soeiety. Masaż jest jej pasją, której poświęca się w całości. Wan jest perfekcjonistką, która świetnie dobierze i zaradzi odpowiedni rodzaj masażu dla Ciebie.

Ukończyła prestiżową szkołę The Union of Thai Traditional Medicine Soeiety. Do swoich klientów podchodzi ze szczególną troską i dbałością. Jest profesjonalistką z prawdziwego zdarzenia a serce które wkłada w swoja pracę owocuje samymi pozytywnymi opiniami naszych najbardziej wymagających klientów. Jej bogate doświadczenie w salonach w Tajlandii jak i w Polsce pomaga połączyć wschodnią sztukę masażu z oczekiwaniami naszych klientów.

Jeżeli chcesz zapomnieć o wszystkim, odprężyć się, przyjdź do Wan, Zadba o każdy szczegół dla komfortu Twojego ciała i duszy.

Gaan

Dyplomowana masażystka z 12-letnim doświadczeniem.


Jest absolwentką szkoły The WATPO THAI TRADICIONAL MEDICAL AND AURAVATE ASSOCIATION w Tajladii. Jeśli czujesz, że Twoje ciało i umysł potrzebuje odprężenia i relaksu, koniecznie musisz wypróbować rąk Gaan.

Masaż Gaan relaksuje całe ciało od strony fizycznej oraz mentalnej i emocjonalnej, pobudza krążenie krwi i zwiększa zasięg połączeń nerwowych. Poprzez rozciąganie, wyginanie i obracanie ciała podczas masażu, Gaan działa jak rentgen. Obserwując ciało zauważa miejsca, które są najbardziej problematyczne i automatycznie stara się niwelować ból w danym miejscu.

Gaan jest również perfekcyjna w masażach twarzy. Stymuluje każdy milimetr, dzięki temu można poczuć jedynie ukojenie i odprężenie, po cały tygodniu pracy.

Zarezerwuj serię masaży u Gaan już teraz, jeżeli Twoje ciało domaga się relaksu i ukojenia.

Bendzi

Dyplomowany masażysta z 8-letnim doświadczeniem.


Specjalizująca się w masażach tajskich wykorzystujących starożytne elementy jogi, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, kształciła się w najlepszych szkołach.

Na co dzień Bendzi specjalizuje się w masażach leczniczych oraz masażach odchudzających. Posiada ogromną wiedzę w zakresie wykonywanych zabiegów i podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Jest również niezastąpiona w masażu stóp oraz oczyszczaniu ich. Korzystając z zabiegu u Bendzi można poczuć jedynie relaks i ukojenie.

Bendzi nie tylko leczy, ale świetnie potrafi również wprowadzić człowieka w stan duchowego odprężenia, co sprawia że czas spędzony pod jej opieką będzie doskonałą odskocznią od życia codziennego.

Ann

Dyplomowany masażystka z 9-letnim doświadczeniem.


Specjalizuje się w masażach twarzy oraz głowy, które zapewniają oderwanie się od rzeczywistości. Również starannie wykonuje masaż relaksacyjny całego ciała, a także masaż leczniczy, który dzięki silnym rękom Ann jest bardzo efektowny.

Jest masażystką, która doskonale zrelaksuje ciało oraz umysł. Jej spokojne podejście pozwala nam poczuć się zaopiekowanym, ponadto możemy dać się porwać myślami w ciche zakątki Tajlandii.

Ann specjalizuje się w masażach twarzy oraz głowy, które zapewniają oderwanie się od rzeczywistości. Również starannie wykonuje masaż relaksacyjny całego ciała, a także masaż leczniczy, który dzięki silnym rękom Ann jest bardzo efektowny.

Gdy jest się masowanym przez Ann, nie chce się wychodzić z naszego salonu. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj błogą podróż relaksu oraz poczuj jej silne ręce i ogromny przepływ energii.

Jarats

dyplomowany masażysta z 17 letnim doświadczeniem.


Ukończył Thai Traditional Medical Services Society. Pochodzi z rodziny, w której większość członków rodziny żyje z masażu, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie potomkom. W naszych salonach pracuje również jego siostra oraz jej syn z żoną.

Jarats przed rozpoczęciem profesjonalnej szkoły otrzymywał nauki od kuzyna swoich rodziców, przekazując dalej wiedzę swoim dzieciom. Bardzo dba o swoje najważniejsze narzędzie pracy - własne ciało. Dużo ćwiczy wykorzystując ćwiczenia tajskiego boksu oraz inspirując się szkołą jogi. Dzięki temu rozumie działanie organizmu, połączeń nerwowych i limfatycznych. Tą wiedzą dzieli się dalej, wyjaśnia dlaczego właśnie jeden zablokowany punkt może wpłynąć na ból w drugiej części ciała.

Ogromne doświadczenie oraz zawodowe powołanie sprawiają, że Jarats jest świetnym terapeutą, który specjalizuje się w masażach leczniczych. Dopasowuje techniki do każdego problemu zdrowotnego ale też do każdej osoby indywidualnie, jest w stanie masować intensywnie, twardo ale jednocześnie niesamowicie skutecznie.

Jarats nie tylko masuje - jego wiedza dotyczy także działania ziół leczniczych w maściach i balsamach, których mieszanki przygotowuje własnoręcznie. Ich zapach Cię rozluźni i wniknie głęboko do organizmu.

Jego praca pomogła już wielu osobom w ciężkich schorzeniach. Jeżeli chcesz uzyskać prawdziwy efekt skutecznej rehabilitacji musisz zarezerwować serię zabiegów u Jaratsa.

Emmi

dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem.


Emmi ukończyła szkołę Thai Traditional Medicine Society. Doświadczenie zdobywała w najlepszych salonach masażu w Tajlandii, Abu Dhabi, Malezji. Jest miłą, skromną kobietą, posiadającą olbrzymią siłę w rękach.

Emmi jest masażystką pełną pasji do swojego zawodu oraz z mocnym poczuciem misji uzdrawiania ludzkiego ducha poprzez masaż ciała. Nieustannie się dokształca, nie tylko z technik masażu ale również z anatomii i budowy organizmu człowieka. Masaż towarzyszy jej całe życie, masowała swoich dziadków i rodziców. Pracowała w dużej firmie elektroniczne w Bangkoku przez kilka lat gdy postanowiła zająć się masażem zawodowo. Spędziła setki godzin w szkole, gdzie należała do tych upartych uczennic, które zawsze mają więcej pytań, chcą znać każdy szczegół. Wątpliwości rozwiewa konsultując się z Mistrzami i lekarzami, dzięki czemu ma ogromną wiedzę na temat działania ludzkiego ciała. Bardzo poważnie podchodzi do każdego przypadku oraz indywidualnie dobiera stosowane techniki do potrzeb każdej, masowanej osoby. Przyjdź na masaż ziołowymi stemplami - w połączeniu z jej kojącą energią gwarantuje fantastyczny relaks.

Emmi - ma duże doświadczenie w masowaniu kobiet w ciąży i po porodzie, jej głęboka empatia i skromności pozwoli też każdej osobie czuć się komfortowo w czasie masażu, nawet jeśli to pierwszy raz. UWAGA! Emmi wygląda niepozornie ale ma ogromną siłę w rękach, lepiej uważaj, zanim poprosisz o bardzo mocny masaż ;)

Kun

masażystka z 15-letnim doświadczeniem.


Kun zaczęła swoja przygodę z leczeniem dotykiem w Tajlandii, gdzie w 2007 roku ukończyła jedną z najlepszych szkół masażu tajskiego Thai Traditional Medical Service Society.

W poszukiwaniu doświadczenia i nowych umiejętności pracowała w renomowanych Salonach Masażu w różnych zakątkach świata, między innymi w Dubaju, Korei Południowej, Hong Kongu czy Moskwie. Kun nie trafiła do Polski przypadkowo. Została wyselekcjonowana spośród 150 kandydatek i po rozmowie z Tajami pracującymi w Polsce, postanowiła zacząć nowy etap z Amari Spa. Jest to terapeutka wszechstronnie uzdolniona, jednakże jej największym atutem jest masaż liftingujący twarzy. Kun doskonale potrafi wyczuć dolegliwości swoich klientów, dostosować masaż do ich potrzeb, a także polecić dalsze zalecenia. Masaż z Kun jest nie tylko przyjemny, ale i pomocny. Dodatkowo ma niesamowite poczucie humoru, którym zaraża masowane osoby, dzięki czemu trudno się nie uśmiechać po jej masażu.

Ananya

masażystka z 15-letnim doświadczeniem.


Ananya, podobnie jak Kun, skończyła szkołę Thai Traditional Medical Service Society, jednakże jej historia z masażem zaczęła się dużo wcześniej, ponieważ masaż jest w jej rodzinie od pokoleń.

Po ukończeniu szkoły masażu tajskiego w 2013 roku z wyróżnieniem, Ananya pracowała w najlepszych Salonach masażu Tajskiego w Tajlandii. Po 15 latach pracy w tym samym środowisku, Ananya zdecydowała że przyszedł czas na zmiany i postanowiła wziąć udział w rekrutacji do Amari Spa w Polsce. Ananya po wielu latach doświadczenia doskonale dostosowuje masaż do indywidualnych potrzeb klienta i wyczuwa każde obolałe miejsce. Jej bardzo spokojna i pozytywna aura sprawia, że zabiegi relaksacyjne są u niej idealne. Po masażu z Ananyą można poczuć się jak w innym świecie i zapomnieć o zewnętrznych problemach.