IN
IN

Paulina Młynarska
Kiedy wydawałam moją książkę „ Jesteś spokojem” , właścicielka sieci salonów masażu tajskiego Amari, rozdała moim czytelniczkom w prezencie wiele godzin tej niesamowitej przyjemności. I to był super piękny gest. Wycieczka do Azji bez opuszczania Polski! 🙏 Obecnie Amari wraca do pracy po przerwie i otwiera dwa nowe miejsca: jedno w Warszawskiej Promenadzie i jedno w Rzeszowie. Gdybym była w Polsce i potrzebowała wytchnienia i relaksu, na pewno wybrałabym się właśnie tam. Bo fajni ludzie, świetni tajscy fachowcy i na pewno pilnują higieny oraz bezpieczeńtwa. Znacie ten profil, nie reklamuję tu i nie wciskam niczego za kasę. Po prostu, tym razem, korzystając z moich zasięgów udzielam wsparcia, bo wiem, że miejsce jest godne polecenia. Byłam nie raz i wrócę na pewno!
Dorota Naruszewicz
Jeżeli chcecie polecieć w kosmos a niestety Elon Musk nie jest Waszym wujkiem nie przejmujcie się: jest takie miejsce nazywa się AMARI. Dziś przy jego pomocy a dokładnie przy pomocy masażu tajskiego przeniosłam się na dwie godzinny w inne światy: relaksu psychicznego, fizycznego, doznań aromatycznych i odprężających. Powiem więcej: nigdy wcześniej nie byłam na masażu tajskim! Jak to mogło się stać??!! W Amari wykonują go profesjonalni masażyści którzy jego sztuki uczyli się w renomowanych szkołach masażu w Tajlandii więc trafiłam fantastycznie! Dziękuje Amari i do zobaczenia.
Patrycja Kazadi
Moje ukochane miejsce relaksu na mapie Warszawy. „My place of peace and happy”
Jeżeli chcecie na chwile kompletnie odciąć się od świata przyziemnego i jego zmartwień. To Amari jest miejscem dla was. Uwielbiam do Was przychodzić AmariSPa.
Natalia Siwiec
Mój najlepszy masaż terapeutyczny w życiu – absolutnie! Czuje się naprawiona i zbalansowana wewnętrznie. Miejsce magiczne i najlepsze terapeutki. Absolutnie najlepsze Spa w jakim byłam na świecie nie tylko w Warszawie i Polsce. Wiedza i energia tego miejsca jest nie do opisania. Najlepsi!
Masaż terapeutyczny, który działa cuda a pięknie jak w bajce.
Marzena Rogalska
Melduje się z raju - AmariSpa Jestem jak nowo narodzona Oaza spokoju.
Miałam taki masaż ciała, że klękajcie narody - jutro będę lewitować. Czuje się tak cudowanie, że brak mi słów.
Kolejna wizyta podczas której masowała mnie Mistrzyni SA - chciałabym, żeby mnie zaadoptowała.
Teraz mogę żyć, narodziłam się na nowo.
Karolina Korwin-Piotrowska
Człowiek się wymasuje, ogrzeje w AMARI i od razu lepiej. Chodzę tam już rok! Urodzinki!🚀 Regularnie, staram się nie zaniedbywać, to jest bardzo fajne uzależnienie;) I tak, płacę, bo to nie jest post sponsorowany. Na zdrowiu już nie oszczędzam, póki tylko mogę. A masaz liftingujacy jest epokowy. Innego słowa znaleźć nie mogę. Wejdźcie na @amari_masaztajski i zróbcie sobie dobrze;)
Kasia Dziurksa i Emilian Gankowski
Serdecznie zapraszamy do AmariSpa na masaż my jesteśmy po, jesteśmy totalnie zrelaksowani, cudowna obsługa, cudowni ludzie, więc musicie też tutaj zajrzeć.
Julia Kamińska
Dla miłośników masażu który rozbija wszystkie napięcia, czasami boleśnie ale jakże skutecznie. Cudowne miejsce.
Serdecznie polecam.
Joanna Opozda
Jedno z moich ulubionych miejsc. Jest przepięknie, cudowne zapachy i najlepszy masaż tajski w Warszawie. Zrelaksowana, wyciszona cudownie czuje się po masażu – bardzo polecam to miejsce – AmariSpa.
Patryk Pniewski
AmariSpa Tajski masaż – polecam Wam bardzo to miejsce -pierwsza klasa.
Natalia Kukulska
Po masażu w AmariSPa – po prostu narodziłam się na nowo i jestem przeszczęśliwa. To jest cudowne miejsce i bardzo, bardzo Wam polecam.
Joanna Racewicz
Dwie godziny w raju na masażu tajskim w AmariSPa. Wpadnijcie tu koniecznie.
Paulina Drażba
Kochani chcę się z Wami podzielić swoim odkryciem - AmariTajski masaż. Po dwu godzinnym masażu stwierdzam - naprawdę niczego innego nie mogłam sobie dzisiaj lepszego zafundować. A więc i wam polecam. Drogie Panie, Drodzy Panowie to jest niesamowita rozkosz. W związku z tym sprawdźcie sobie przyjemność. Amari Tajski masaż. Do zobaczenia.
Maria Niklińska
Kochani, pierwszy raz spróbowałam masażu tajskiego i musze wszystkim powiedzieć którzy mieszkają w Katowicach i okolicach, że nie wiecie jakie skarby się tutaj kryją. Zostałam wymasowane do szpiku kości.
Spróbujcie koniecznie.
Macademian Girl
Stwierdziłam, że też należy mi się coś od życia . Dziękuję za cedowany tajski masaż.
Helena Deeds
Po 2,5 godzinnym super masażu w salonie AmariSpa czuje się jak nowonarodzona.
Polecam serdecznie.

Leczymy dotykiem Orientu