Leczymy dotykiem Orientu

We heal with the touch of the OrientSzanowni Państwo,

Salony Masażu Tajskiego AmariSpa przygotowały dla Państwa specjalną ofertę - Bony i Vouchery SPA które są oryginalnym i ekskluzywnym prezentem dla pracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych klientów oraz bliskich. To doskonały sposób nagradzania i motywowania zarówno pracowników jak i odbiorców produktów i usług. Oferowane przez nas podarunkowe bony AmariSPA wykorzystywane są m.in. jako:

 • element wsparcia sprzedaży w promocyjnych kampaniach sprzedażowych (bonus / prezent dodawany do zakupionego produktu),
 • nagrody i prezenty w punktowych programach lojalnościowych,
 • nagrody i prezenty dla pracowników i kontrahentów za doskonałe wyniki sprzedażowe,
 • firmowe prezenty okolicznościowe i nagrody w konkursach,
 • podarunkowe bony świąteczne dla pracowników (pozapłacowe elementy wynagradzania finansowane z zakładowych funduszy socjalnych).


Podmiotom zainteresowanym zakupem bonów AmariSpa dla pracowników i kontrahentów oferujemy liczne korzyści:

 • nadruk logotypu na zakupionych bonach,
 • indywidualne projekty obwoluty bonu,
 • bogata oferta bonów wartościowych, pakietowych i usługowych,
 • szeroka baza najlepszych obiektów AmariSPA realizujących bony,
 • możliwość skomponowania indywidualnych dedykowanych pakietów usług realizowanych w salonach Amari Spa,
 • możliwość dodania do bonu upominku np. w formie zestawu kosmetyków.

Sieć najbardziej polecanych Salonów Masażu Tajskiego

Dbamy o naszych klientów ponad 4 lata.

W ciągu tego czasu pomogliśmy ponad 30 000 osobom wyciszyć się, zrelaksować, a nawet wyeliminować długotrwały, męczący ból.


NAJWYBITNIEJSI MASAŻYŚCI Z TAJLANDII

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności. Wybrani na drodze licznych castingów, charakteryzują się wyjątkową energią, zdecydowaniem, siłą i ogromnym doświadczeniem. Każdy z nich ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.

NAJWYŻSZY STANDARD USŁUG

Gwarantujemy najwyższy standard usług w każdej naszej placówce. Inspirujemy się salonami działającymi w Tajlandii i do naszych zabiegów wykorzystujemy oryginalne, naturalne Tajskie kosmetyki.

TAJSKIE WIECZORY FIRMOWE

Odpowiednia ilość stanowisk masażu i Terapeutek sprawia, iż możemy również przygotować dla Państwa ofertę tajskich wieczorów firmowych z wyłączeniem lokalu tylko dla gości Państwa firmy. Wieczór tajski może uwzględniać jedynie masaże, jednak możemy również przygotować dla Państwa wyjątkową kolację tajską i zapewnić klimat sprzyjający oficjalnym i mniej oficjalnym rozmowom uczestników wieczoru.POSIADAMY SALONY:

WarszawaCH Promenada, Ostrobramska 75C
WarszawaBora-Komorowskiego 56C/U15
CzęstochowaGenerała Jana Henryka Dąbrowskiego 55
OpolePowstańców Śląskich 28
KatowiceAstrów 10
RzeszówWita Stwosza 52

Zapraszamy do kontaktu:
manager@amarispa.pl, tel: +48 504 434 720


Wizyta w naszych Spa przeniesie Was na chwilę w świat orientu i pozostanie na długo w Twojej pamięci oraz Twoich pracowników i kontrahentów!